Fejerverkai vestuvėms

Nuo vestuvinių suknelių mados neatsilieka ir fejerverkų naujovės: kiekvienais metais atsiranda vis naujos spalvos, įvairūs efektai, stebinančios salvės.

Savo šventę galite nuspalvinti ne tik naktį, bet ir dieną: siūlome įvairius dieninius spalvotus fejerverkus iš dūmų, palydimus garso salvėmis, taip pat tinkamas ir konfeti – įvairių formų popieriniai karpiniai. Tai suteikia vestuvių šventei žaismingumo ir gerai nuteikia susirinkusius svečius.

Jaunavedžiai yra pamėgę stacionarius fejerverkus: ant specialių stovų sukasi įvairios figūros, užsidega širdys ar jaunųjų vardų inicialai – viskas priklauso nuo jūsų norų ir vaizduotės. Prie tokio vaizdo puikiai tinka ir muzikinis fonas. Juk vestuvių metu norėtumėte išgirsti dainą, kurios metu susipažinote, pasibučiavote ar romantiškai praleidote laiką... Padovanokite tokią staigmeną savo išrinktam žmogui.

Vienas iš esminių klausimų jaunavedžiams – biudžetas. Fejerverkų parduotuvėje mes jums galime pasiūlyti fejerverkus ar kitus pirotechnikos gaminius nuo 30 eurų. Fejerverkų šou sukomplektuosime inidualiai pagal jūsų norus ir biudžetą. Pasiūlysime įvairius fejerverkus, kuriuos galite paleisti patys. Kreipkitės į mus net ir numatę mažą biudžetą – mūsų specialistai padės išrinkti ir suderinti patį geriausią fejerverkų šou jūsų įsimintinai šventei. Kartu išsirinksite visus norimus komponentus: spalvas, efektus, muziką.